Przewodnik

Wszelkie programy wycieczek w Góry Świętokrzyskie, są tworzone indywidualnie na życzenie klienta. Podczas układania programów wycieczek w Góry Świętokrzyskie uwzględnić należy czas wolny, przerwy na obiady w Górach Świętokrzyskich, toalety, rekreację, obiekty i miejsca warte uwagi w Górach Świętokrzyskich.

Programy są tworzone pod kontem, spełnienia oczekiwań grupy i zadowolenia turystów.

Zadzwoń i poproś przewodnika o najlepszą ofertę dla Państwa grupy wędrującej po Górach Świętokrzyskich.

tel 609-548-173

Bo Wasza grupa jest najważniejsza...

0

Szydłów - Miasto nazywane polskim Carcasone gdyż zachowały się tam średniowieczne mury obronne. Do zwiedzania Zamek w Szydłowie, Kościół pokutny Kazimierza wielkiego p.w. św Władysława, Grota Zbója Szydło.

Kurozwęki-Piękny pałac, obok stado bizonów w Kurozwękach, mini zoo, labirynt w kukurydzy

Ujazd- Palacco in fortecca - okazały Pałac we wnętrzu potężnej warowni. Budowla zaprojektowana na zasadzie liczb kalendarza np 12 miesięcy to 12 sal balowych, 7 dni tygodnia to 7 wejść itd.

0

Jaskinia Raj, Zamek królewski w Chęcinach(skarbiec Królestwa Polskiego), Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni(Park Etnograficzny w Tokarni), Muzeum Zegarów w Jędrzejowie, Opactwo Cystersów z kaplicą Wincentego Kadłubka, Spacer po Kielcach( źródełko miłości, kielecki park miejski, kielecki deptak, wzgórze zamkowe z placem katedralnym, ul. Jana Pawła II, aleja gwiazd, rezerwat Kadzielnia z największym skupiskiem jaskiń regionu świętokrzyskiego)

Jędrzejowa – Muzeum Zegarów Słonecznych(jedno z trzech w Europie) oraz możliwość odwiedzenia tamtejszego Archiopactwa Cystersów, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, zamku w Chęcinach, jaskini Raj.

0

W Nowej Słupi Muzeum Starożytnego Hutnictwa(Dymarki świętokrzyskie), figura pielgrzyma spełniająca miłosne życzenia, wejście na teren Świętokrzyskiego Parku Narodowego, Przejście szlakiem królewskim do sanktuarium krzyża świętego, tam muzeum Oblatów, możliwość wejścia do Jeremiego wiśniowieckiego, platforma widokowa na Gołoborzu Kobendzy, dojście do Huty Szklanej a następnie przejazd do Świętej Katarzyny(Klasztor, Źródełko, wejście na Łysicę)

0
stat4u